Biz Kimiz ?

Biz Kimiz
Biz Kimiz

Finansal Teknoloji Yazılım Üreticisi

2008 yılından beri finansal teknoloji yazılımları üreten, alanında özel deneyimleri bulunan yazılımcılar ekibiyiz. Bankacılık ve Ödeme sektöründe uzun yıllar yazılım desteği sağlamış ekibimiz ile, 2023 yılı itibariyle Vallet Girişimi ile Satıcı yazılımları ve ödeme kuruluşu yazılımları geliştirerek ticaret faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Vallet Ekibi, 12 çalışandan oluşan, yazılım ve güvenlik alanında profesyonelleşmiş kişilerden oluşmaktadır.

Finansal teknoloji alanında, Sahtecilik ve Kötüye Kullanımı engellemek, bankacılık hizmetleri sunan ödeme ve elektronik para kuruluşlarının yazılımlarını geliştiren öncü şirket olarak satıcı ile ödeme kuruluşu ve elektronik para kuruluşları arasında köprü yazılım teknolojilerini sunan ve elektronik pazaryeri ve elektronik ticaret sistemlerinin satıcılar ile direkt olarak buluşturarak markalaşmalarına yardımcı olan bir #fintech şirketi olmaktır.

Vallet Tarihçesi

2008 yılında başlayan finansal teknoloji serüveni

2008

Sektöre Giriş

Finansal teknoloji alanında meraklı ekibimiz ile e-ticaret sistemlerine entegre edilen sanal pos yazılımlarının hazırlanması için AR-GE çalışmalarında bulunuldu.

01
İlk Ticari Faaliyet

Oyun sektörüne entegre edilen ilk ödeme çözümü sisteminin piyasaya çıkarılarak oyun sistemlerinde çözümlerin sağlanması.

02

2010

2012

Kıbrıs Merkezli Şirket Kuruluşu

Yurt içi ve Yurt dışı olmak üzere ticari faaliyetlerin artması nedeniyle KKTC Serbest Liman Şirketi kuruluşu yapılarak güçlü ticari adımların atılması.

03
Sahtecilik Yazılımları Geliştirilmesi

BDDK tarafından planlanan lisans sistemleri için Sahtecilik yazılımlarının geliştirilerek sanal pos servis sağlayıcıların kullanımına sunmak.

04

2014

2018

Elektronik Pazaryeri Yazılımları Geliştirilmesi

Tele-Pazaryerinden E-Pazaryeri geçiş döneminde sektörel olarak geliştirilen pazaryeri mağaza sistemlerinin hazırlanarak Türkiye'nin ilk çoklu ödeme methodu sistemini yayına almak.

05
Vallet Elektronik Ticaret A.Ş Kuruluşu

2022 yılı Aralık ayı itibariyle KKTC Serbest Liman bölgesindeki şirketimizin faaliyetlerini durdurarak, Türkiye İzmir bölgesinde VALLET ELEKTRONİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'ni 500.000 ₺ (beşyüz bin türk lirası) sermayeli şekilde kurarak hedeflerimize daha hızlı ilerlemek.

04

2022

14 +

Yıllık
Tecrübe

1250 +

Üzerinde
Proje

15000 +

Üzerinde
Mağaza
top