Giriş Başvuru Partner Ol

DijiPos Temassız Tahsilat

Diji Pos Temassız Tahsilat
Diji Pos Uygulaması
Rakiplerine Fark Atan Pos

%100 Ücretsiz %100 Kolay Kullanım

Tanışma Kampanyası Ertesi Gün % 2.99 Oran

Standart banka pos sistemleri yerine "VALLET DİJİ POS" tercih eden işletmeler 22 bankaya entegre olur ve 7 kart markasına 12 taksit'e kadar taksit avantajını kullanabilir. Maliyetlinizi sıfıra indirin ve satışlarınıza odaklanın.

Google Play Diji Pos App Store Diji Pos

  • Tüm temassız kartlarla kolay ve hızlı ödeme alın.
  • Mail Order ile vakit kaybetmeden tahsilatlarınızı yapın.
  • Link Satış ile müşterilerinizden sms ile ödeme alın.
Android Pos Cihazı Android Pos Cihazı
DijiPos Gücünü Elekse ve FZY Pay E-Para Kuruluşlarından Alır

Fiziksel Sektörleri Dijitalleştiriyoruz

Sıcak Satış işletmelerinin korkulu rüyası pos sistemlerini komple dijitalleştiriyoruz. Artık mutabakat, gün sonu ve benzeri ihtiyaçlarınız son buluyor. Diji Pos ile rahatlığa kavuşun.

Diji Pos fiziksel işletmeler için hazırlanmış, hızlı temassız ödeme servisidir. Mevcut servis gücünü lisanslı ödeme kuruluşlarından alır. Diji Pos "Temassız Ödeme" özelliğini kullanabilmek için tek ihtiyacınız olan Andorid bir cihazdır. Eğer temassız özelliğini kullanmak istemiyorsanız App Store üzerinden ios cihazlar için olan sürümüde kullanabilirsiniz.

Diji Pos kullanmak için Diji Pos Vallet uygulamasını telefonunuza indirmek ve aktif bir vallet hesabınızın olmasıdır. Ek hiç bir detay yada prosödüre ihtiyacınız bulunmaz. Vallet DijiPos uygulamasını sadece Fiziksel işletmeler için sunmaktadır, bu nedenle işletmeniz ile ilgili bazı doğrulamalar yapılır ve süreç en hızlı şekilde sonuçlandırılır.

Hizmetlerimizin tamamı ücretsiz olup, bağlayıcı hiç bir sözleşme bulunmamaktadır.
DijiPos
Başvurusu Yap
Android Pos Cihazı
Android Pos Cihazı
top